Něžná svěží jarní svíčka s křišťálem

Během jarních dnů se náš organismus pročišťuje, obnovuje a regeneruje. Svěží vůně šeříku jej povzbudí novou silou a energií. Kapka limetky pročistí a osvěží. Svíčka je zdobená krásnými růžovými květy, listem eukalyptu a krystalem křišťálu. 

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Skladem
440 Kč
Kategorie: Yoga-day
A76C5C56 1232 40D9 9AB8 DB75D0005600
Novinka

Svíčky jsou vyráběné ručně, proto se odstín může mírně lišit od fotografie. Každá je jedinečná. 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 250 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: