Limitovaná kouzelná svíčka s granátovým jablkem a eukalyptem

Kouzelné sklenice, které jsme ručně potiskli v Poděbradech jako svícny na křest naší knihy, teď mohou udělat radost u vás doma, dokonce dvojitou. Nádherná svíčka, která voní po úžasné kombinaci granátové jablka s kapkou eucalyptu naplní váš domov nádhernou vůní, sladkou a zároveň svěží. Tato kombinace vás opravdu mile překvapí.

Svíčku jsme ozdobili tématicky a to eukalyptem, palo santo, květy a kamenem onyxu, který posílí vaši energii a zbaví vás stresu. Navrchu jsou navíc fialové ekologicky rozložitelné třpytky.

Jakmile víčku vypálíte, zbude vám překrásný svícen na čajovou svíčku.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6105
530 Kč
Kategorie: Ekologické svíčky Yoga-day
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah sklenice: 170 ml. Obsah vosku je cca 150g. 

Doporučujeme nechávat hořet alespoň 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu