Vykuřovadlo Šalvěj Dračí krev

Úžasné vykuřovadlo šalvěje s příměsí živice dračí krvi. Vůně surové dračí krvi je většinou sametová, živicová, se sladkým nádechem. V minulosti se dračí krev využívala hlavně jako vykuřovadlo při odstraňovaní velmi silných negativních energií. 

Použití je velmi jednoduché. Zapalte svazek šalvěje a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce, se kterou můžete obejít prostory, které chcete očistit od negativní energie. Můžete také kouř nasměrovat k sobě o čistit tak svoji mysl od negativních myšlenek. Po rituálu svazek dobře uhaste a můžete použít opakovaně.

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušený pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

od 259 Kč
Kategorie: Vykuřovadla, Šalvěj
? Druhy vykuřovadel: Šalvěj
číslo: velký - 20cm
Vyprodáno
590 Kč
číslo: střední - 10cm
Skladem
259 Kč

Délka varianty středního svazku je cca 12cm. 

Délka varianty velký svazek je cca 20cm. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu