Šalvěj bílá s levandulí a se selenitem

Spojení šalvěje a selenitové hůlky je velmi mocným nástrojem k vykuřování a ochraně prostor. 

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni. Levandule působí antibakteriálně, protizánětlivě, a ulevuje při bolestech hlavy.

Selenit silně ochraňuje okolní prostor, vysílá do něj klid a mírumilovnou atmosféru. Čistí zablokovanou energii a povznáší ducha. Vyvolává jemné vibrace, jasnost mysli, hluboký klid a mír. Podporuje přátelství a spojení mezi lidmi. 

Použití šalvěje je velmi jednoduché. Zapalte svazek šalvěje a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce, se kterou můžete obejít prostory, které chcete očistit od negativní energie. Můžete také kouř nasměrovat k sobě o čistit tak svoji mysl od negativních myšlenek. Po rituálu svazek dobře uhaste a můžete použít opakovaně.    

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušeny pomalu, na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Balení obsahuje jeden svazek šalvěje bílé s levandulí a jednu selenitovou tyčku. Délka je cca 10cm.

Skladem
370 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Balení obsahuje jeden svazek šalvěje bílé s levandulí a jednu selenitovou tyčku. Délka je cca 10cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu