Rituální set

Rituální set jsme vytvořili jako pomůcku k magickým technikám a podpoření rituálu, kterými vás pravidelně inspirujeme. Rituální techniky se používají k docílení událostí a magických přeměn vlivem materiálního základu. K zesílení magického vlivu sil používáme magické pomůcky právě například různá kyvadla, kameny, vykuřovadla a pod. 

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a proto, že otevírá dveře do jiných světů. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všech všeho, co nás obklopuje.

Nádherný kus turmalínu, který je vhodný pro každého, kdo chce odehnat negativní energii ze svého okolí, domova nebo jiného místa. Vhodný pro krystalo-terapie, na krystalovou mřížku nebo jako nádherný kus, který bude chránit “vaše místo”. Propojí nás s podstatou toho co život obnáší, ochrání vaše já. Ideální pro uzemnění se, propojení se zemí a podstatou sebe sama. Pokud míváte hlavu v oblacích, turmalín vám pomůže realizovat své sny a žít život v přítomnosti. Černý turmalín je nádherný jedinečný kámen, který pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost a strach. Je ochranným šamanským kamenem. Kámen pomáhá pochopit nejen sebe sama, ale i druhé. Dokáže transformovat příliš těžkou energii do jemné a příjemné energie, která vás bude provázet každý den.

Palo Santo, ve španělštině Posvátné dřevo, je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací.

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3640
1 140 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu