Váhy - vykuřovací směs

Pečlivě jsme vytvořili celou kolekci vykuřovacích směsí pro znamení zvěrokruhu, která se doplňuje s našimi svíčkami pro znamení a sety kamenů pro znamení

 


Váhy jsou směsí jasmínu, santalu, šalvěje bílé a pryskyřice Jerusalému. Tato směs skvěle podpoří vlastností znamení. 

Použijte vždy když potřebujete podpořit kreativitu, vnitřní energii nebo když stojíte před nějakým rozhodnutím.


 

Celá tato kolekce byla pečlivě vymýšlena a jednotlivé vůně, vykuřovadla i bylinky byly vybírány a kombinovány tak, aby podpořily vnitřní nastavení daného znamení zvěrokruhu

Konkrétní vůně vám pomůže napojit se na charakteristiku svého znamení a podpořit tak své schopnosti. 

Chcete získat nebo v sobě podpořit některé vlastnosti ostatních znamení? Pak je skvělé, použít vůně pro jiná znamená a pracovat s Ascendentem. 

Skladem
Kód: 5048
280 Kč
579A0660
Novinka

Vykuřovací směsi pro znamení jsou vynikajícím prostředkem, jak ve svém prostoru navodit pocit uvolnění a přívětivosti a jak posílit jednotlivé vlastnosti znamení. Aromaterapie pomocí ručně míchaných vykuřovadel nám pomáhá rozšiřovat naše vědomí. Lze ji použít při rituálech a obřadech, aby přinesla požehnání do vašeho domova a mysli.
Tato vonná směs je složená z pryskyřic, bylin a koření. Vytvořena pro meditaci, rituály a aromaterapii. Každá jednotlivá směs byla namíchána tak, aby vyvolávala specifické energie, posilovala stavy vědomí, očišťovala a probouzela intuici.

Každé období znamení je silné a citlivé na posílení určitých vlastností. Nemusíte tedy pálit jen směs vytvořenou pro VAŠE znamení, ale můžete posílit svou mysl i energií znamení, které je aktuální.

Vykuřovací směs doporučujeme dát buď do aromalampy (bez vody) pro menší intenzitu nebo nasypat na uhlíky k vykuřování. Ty položíte do ohnivzdorné misky na písek např. do našeho kotlíku. Zapálíte uhlík a nasypete na něj směs.
 
Minimální hmotnost 15g. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu