Vonné tyčinky Maha – Blend Masala

Jedinečné ingredience těchto vonných tyčinek značky Maha se vzájemně propojují, jejich aroma se navzájem prolíná a vytváří silnou harmonii, která naplní celý prostor.

Aroma těchto tyčinek Maha je naplněno energií slunce, měsíce a hvězd. Mají vnitřek z masaly, který tvoří něžnost třtinového cukru, který se prolíná se sladkou esencí květin.

Tyčinky mají nádherné balení se zlatou ražbou, navíc se nádherně třpytí, dělá to z nich neuvěřitelný kousek, který ve své sbírce tyčinek ještě určitě nemáte.

Kdyby yoga-day tvořilo vlastní tyčinky, vypadaly by přesně takto.

Balení obsahuje 8ks tyčinek. Každá tyčinka vydrží hořet až 1 hodinu.

Složení: Okvětní lístky růží, esenciální oleje, koncentrát aromatických olejů, ovocná biomasa, dřevěné uhlí, přírodní pojivo a sůl.

100% přírodní produkt ručně vyrobený v Argentině.

Skladem
340 Kč
Kategorie: Vonné tyčinky

Spojením unikátních ingrediencí vonných tyčinek Maha se vytváří silná harmonie plná energie slunce, měsíce a hvězd, která se s jemností třtinového medu a sladkostí květin oživuje a obohacuje celý prostor o fascinující, posvátnou sílu.

Návod k použití: Zapalte vonnou tyčinku, sfoukněte plamen a nechte doutnat. Po dohoření uhaste vodou.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Skladujte na suchém a chladném místě. Zapalujte pouze v dobře větraném, otevřeném prostoru. Nenechávejte hořící tyčinku bez dozoru a v blízkosti hořlavých materiálů. Zajistěte, aby popel vždy dopadal jen na ohnivzdorné povrchy. Není určeno ke konzumaci.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu