Kouzelný hrneček pro čarodějku - měnící se

Přichází čas na opravdová kouzla! Vezměte do ruky obyčejný černý hrneček s krásnými třpytkami kolem dokola, nalijte si hrnek kávy nebo čaje a sledujte ten zázrak. Přeměna hrnečku začne téměř okamžitě, kouzlem jakoby se změní, černá zesvětlá a ukáže se vám magický fialový potisk. 

Navrženo a potisknuto ručně, s láskou u nás v yoga-day.cz

 

Objavte magii s naším kouzelným termosenzitivním hrnečkem pro čarodějku. Tento jedinečný hrneček se promění jako kouzlem při kontaktu s horkou vodou, odhaluje tajemný design skrytý jeho zdánlivě obyčejným vzhledem. Teplotně aktivovaná proměna vás překvapí a rozzáří každý váš ranní rituál s čajem nebo kávou. Náš kouzelný hrneček je perfektní pro každou čarodějku, která hledá trochu magie v každodenním životě. Přidejte do svého dne trochu teplotní magie s naším kouzelným hrnečkem reagujícím na horkou voduObsah hrníčku je 330ml

 

 

Skladem
Kód: 5840
430 Kč
Kategorie: Hrnky a sklenice

 

Objevte magii s naším kouzelným termosenzitivním hrnečkem pro čarodějku. Tento jedinečný hrneček se promění jako kouzlem při kontaktu s horkou vodou, odhaluje tajemný design skrytý jeho zdánlivě obyčejným vzhledem. Teplotně aktivovaná proměna vás překvapí a rozzáří každý váš ranní rituál s čajem nebo kávou. Náš kouzelný hrneček je perfektní pro každou čarodějku, která hledá trochu magie v každodenním životě. Přidejte do svého dne trochu teplotní magie s naším kouzelným hrnečkem reagujícím na horkou vodu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu