Svíčka Šťastné Vánoce s purpurou

Znáte ten předvánoční shon?  Ve chvíli,  kdy se zastavíte a zklidníte se, začnete se soustředit na Vánoční kouzlo a klid zapalte si tuto nádhernou svíčku. 

Celá vánoční kolekce Šťastné Vánoce je tvořena nádhernou kombinací vanilky s kapkou badyánu, což je vůně, která vám pomůže proti nervovému vyčerpání a únavě, dokáže zklidnit a užít si odpočinek.

Je to ta nejideálnější svíčka k zapálení při jedné z adventních nedělí.  Zdobená směsí purpury, kterou tvoří piliny z palo santo, květy růže a hvězdička badyánu. 

Navrch jsme přidali křišťál. Krystal, který harmonizuje a zesiluje veškerou energii. Křišťál, který zároveň odráží světlo Vánoc, Vám nakonec zůstane jako symbol letošních Vánoc. 

Skladem
430 Kč –11 % 380 Kč
Kategorie: Svíčky
579A8553
430 Kč –11 %

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah sklenice: 180ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu