Svíčka Ledový klid s lípou a meduňkou

Do překrásné sklenice připomínající lom diamantu jsme odlili krásnou svíčku, která vás zimou provede v klidu a bez stresu. Ovoněli jsme ji esencí lípy a meduňky, které mají schopnost uklidňovat a zastavovat stres. Při chladných zimních večerech dokážou vaš domov naplnit klidem a pohodou.

Křišťál posílí energii esencí a zůstane vám navždy jako přípomínka letošních krásných zimních dnů. 

Křišťál je univerzálním kamenem, který by neměl chybět v žádné domácnosti, kde se s kameny pracuje. Jeho síla vyniká zejména při práci s energiemi, které dokáže vyladit do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Připraví vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
430 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 200 ml 

Doporučujeme svíčku nechat hořet alespoň 1h. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu