Svíčka Ledová síla s borovicí a mátou

Sklenice se hodí do jakékoliv místa a jednoduchá svěží vůně máty a borovice Váš domov provoní svěží vůní. Pro všechny milovníky zimy, kteří chtějí kousek svěžesti a síly mít i uvnitř. V teple svého domova. Svíčka je navíc ozdobená miniaturními biologicky rozložitelnymi třpytkami, které z ní dělají krásný doplněk

Máta osvěžuje vzduch, působí proti napětí a podrážděnosti a také zvyšuje koncentraci, kterou v zimě často ztrácíme. Svěží vůně borovice je ideální proti únavě. 

Svíčka je zdobená surovým křišťálem. Křišťál je univerzálním kamenem, který by neměl chybět v žádné domácnosti, kde se s kameny pracuje. Jeho síla vyniká zejména při práci s energiemi, které dokáže vyladit do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Připraví vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Skladem
420 Kč
Kategorie: Svíčky
579A5493
Novinka

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nechat hořet alespoň 1h. Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 4 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu