Šťastná zima s hřebíčkem a citrónem

Svíčka z ledové kolekce Šťastná zima je ovoněná krásnou kombinací hřebíčku a citrónu. Citrón má schopnost zlepšovat náladu a pročiťovat vzduch a to neje na te fyzické rovině, ale i na duchovní. Tato kombinace vnese do vašeho domova štěstí a pohodu.

Achát je silně uzemňující kámen, který přináší stabilitu a rovnováhu do našeho života. Pokud se cítíte úzkostní a psychicky vyčerpaní, achát vám přinese štěstí a klid. Dostává do souladu energie v citové, tělesné i rozumové úrovni. 

Jednoduchá minimalistická sklenice je z českých skláren lehce obarvená do modré barvy.

Svíčka je z ledové zimní kolekce 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
430 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 230 ml 

Doporučujeme svíčku nechat hořet alespoň 1h. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu