Novinka
  • 1 z 6
 

Set svíček Měsíční fáze

 

Měsíc je zdrojem mnoha legend a tajemství. Je inspirací umělcům a mnoho z nás cítí, že fáze Měsíce mají vliv i na nás samotné a náš život.

Vytvořili jsme pro vás set tří svíček, které vás provedou jednotlivými fázemi Měsíce. Novem, úplňkem i dvěma mezifázemi. Pečlivě jsme pro vás vybrali kombinace nádherných krystalů a voňavých esencí.

Úplněk

Také vám úplněk nedává spát? Některé školy jógy doporučují v době úplňku a novu volno od fyzické praxe. Můžete se věnovat meditaci, recitaci manter a pránajámě. Je to vhodný čas nastavit si rituály k získání odvahy, oddanosti a vůdčích dovedností k dosažení osobní nezávislosti a smysluplnosti. Uvědomte si, za co jste vděční a nechte do vašeho života vstoupit pokoru. 

Levandule a lípá Vás pomohou zklidnit, oddejte se všem pocitům, které k Vám při úplňku přichází.

Ametyst Vám pomůže zklidnit mysl, propojit se se svou myslí při meditaci. 

Mezifáze
Období, kdy Měsíc přibývá je vhodné pro plánování a budování, čerpání energie a sil. Toto období je vhodné pro začínání nového a věnování se tomu, co je třeba rozvinout, rozmnožit nebo získat. Ubývající Měsíc je dobou vhodnou k dietě, regeneraci organismu a očistným kůrám. Toto období je vhodné pro zbavování se nepříjemných překážek a všeho starého, co nám již není potřeba
 
Jasmín a citroń jsou ideální pro meziobdobí měsíčních fází. Jsou to univerzální vůně, které Váš provoní váš domov. Pomohou vás zklidnit, nabudí Vám dobrou náladu a citron vyčistí vzduch.
 
Křišťál vyrovná vaše energie.
 

Novoluní - Eucalyptus a grep - záhněda

Novoluní neboli také zatmění slunce je začátkem nového lunárního cyklu. Je to proto ideální čas ke změnám ve vlastním životě, okamžik kdy můžete nechat staré nepotřebné zvyky a chování odejít. Věnujte se sami sobě, svému tělu i své duši. Zkuste žít vědomější život, všímat si drobností nejen kolem sebe, ale i uvnitř sebe. 

Eucalyptus a grep jsou ideální vůně pro podporu nového, energie, kterou cítíme a také vám pomohou nechat odejít věci, které je nutné nechat jít. Podpoří každé vaše rozhodnutí. 

Kouřový křišťál vám pomůže pracovat s energiemi, uzemní je a pomůže Vám uvědomit si potřebné anavodí stav vyrovnanosti a emocionálního klidu.

 .
 
Dostupnost Skladem
860 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Set obsahuje sadu tří svíček - 2x 155ml a 1x 230ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.