Keramická svíčka proti smutku a únavě s granátovým jablkem

Milujeme omamnou vůni granátového jablka, která byla jasná volba pro naše něžné keramické kalíšky - šedé s okrajem z pravého zlata. Jednoduché a velmi jemné. Každý kalíšek je ručně točený v srdci krásných Poděbrad v naší malé keramické dílně. Vyrobeno v České Republice od A až po Z. Zlatý okraj na navíc třetí výpal v peci, těmto kalíškům jsme věnovali speciální péči.

Olej z granátového jablka má úžasné účinky voní jako energie, síla a svoboda. Uleví při stresu, hněvu nebo i při fyzické bolesti - zlepšuje náladu, přidá vám energii a zbaví vás zbytečných starostí.

Svíčka je navíc ozdobena jemným drobným křišťálemKřišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu hodí se také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Skladem
560 Kč
Kategorie: Svíčky

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 120 ml.  

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: