SIMPLE pozlacený stříbrný přívěšek s herkimer diamantem

Kolekce SIMPLE krystalových přívěšků je spojení šperků z čistého stříbra s nádhernými drahými kameny. 

Herkimer diamant je zvláštní druh křišťálu s přírodním dvojitým zakončením do špičky na obou stranách a přírodně broušenými plošinkami. Svým tvarem tedy připomíná diamant. Jeho naleziště je v USA v kraji Herkimer. Tento mocný krystal může mít kouřovou barvu, obsahovat "bublinky" nebo tmavou skvrnu na povrchu, herkimer diamant ale propouští světlo a pomáhá tak zvětšovat duchovní energii. Díky dvojitému zakončení má schopnost nejen přenášet svoji vlastní energii ale také energii přijímat a násobit ji. Je to nejsilnější druh křišťálu.

Herkimer diamant je ideální kámen pro naladění se na sebe a na další osoby. Naladí nás na lásku, porozumění a pohodu. Hodí se pro všechny, kteří se zabývají spiritualitou ať jako učitelé nebo studenti. Svému majiteli přináší pozornost a prosperitu. Je mimořádně účinný v procesu duchovního léčení. Pomáhá odstraňovat energetické bloky a zrychluje hojení citových ran. 

I když jejich velikost je menší než u normálního křišťálu jejich síla je však mnohonásobná. 

Každý kamínek je originál, surový, nebroušený kousek plný síly a energie. Jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí, strukturou i barvou. Průměrná velikost kamene je zhruba 0,5-1cm na šířku a 0,5-1cm na výšku.

Délka stříbrného řetízku s pozlacením je 42cm. 

Řetízek je vyroben ze stříbra o ryzosti Ag 925/1000. Povrchová úprava pozlacením. 

Povrchová úprava uchycení přívěšku na kameni je pozlacení. 

Skladem
990 Kč
Kategorie: Stříbrné přívěšky Ag 925/1000
? Ag 925/1000: Ag 925/1000

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: