Prsten s larimarem - postříbřený

Kromě neuvěřitelné krásy šperků nás učarovala i možnost mít krystaly neustále při sobě.  Krystaly mají nejsilnější účinky, pokud je máte v těsné blízkosti v té nejsurovější podobě. To je důvod, proč vybrat naše šperky - přirozené, originální a plné neuvěřitelných vibrací.

Larimar, nádherný a nadpozemský kámen, jeden z nejvzácnějších polodrahokamů, který byl objeven teprve nedávno (v roce 1970 na Dominikánských ostrovech). Je to kámen delfínů a vyšší moci. Ideální pro zbavení stresu a silných emocí. Rezonuje velmi silnou energií, podporuje kreativitu  a tvůrčí schopnosti.

Larimar pomáhá při odbourávání zábran, jež jsme si vystavěli kolem srdce a umožňuje emocionální uvolnění. Pomáhá vnést do našeho života více přirozeného stavu hravosti a radostné dětské energie.

Otevřete srdce, zklidněte se na načerpejte všechnu energii, kterou Vám Larimar může přinést - stabilitu a sílu říkat věci tak, jak jsou. 

Prsten dostanete uložený ve lněném pytlíčku. (Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.)

Základem výrobku je postříbřená mosaz. 

Prsten má nastavitelnou velikost. 

Každý šperk je originál a tak se ten Váš může od fotografie mírně lišit.
 
Kód: 4326/1
1 690 Kč
Kategorie: Šperky
číslo: 1
Skladem | 4326/1
1 690 Kč
číslo: 2
Vyprodáno | 4326/2
1 690 Kč

Respektujeme přirozenou podobu krystalů - každý šperk z kolekce ITAPEMA je jedinečný a originální -  jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí i strukturou. Fotografie jsou pouze ilustrativní

 

Výrobek je z mosazi, povrchová úprava postříbření.  

Péče o šperky:

Stejně jako o jakékoli jiné šperky i o ty naše se musíte správně starat, aby jejich lesk a povrchová úprava vydržely co nejdéle! Doporučujeme je sundat před mytím rukou, koupáním či plaváním. Slaná voda, kosmetika, krémy, zubní pasta, jakékoliv chemikálie atd. mohou poškodit povrch šperků i kamenů. Je přirozenou vlastností každé povrchové úpravy šperků, že se po delších době a při častějším nošení povrchová úprava vybledne.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu