Prsten s drúzou - GOLD

Kromě neuvěřitelné krásy šperků nás učarovala i možnost mít krystaly neustále při sobě.  Krystaly mají nejsilnější účinky, pokud je máte v těsné blízkosti v té nejsurovější podobě. To je důvod, proč vybrat naše šperky - přirozené, originální a plné neuvěřitelných vibrací.

Drúza je úžasné seskupení srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy v sobě shromažďují ohromnou energii, odsávají negativní energii a proměňují ji v pozitivní. Drúzy jsou energeticky velmi silné a hodí se na ochranu větších prostor - nemusíte se je nosit bát do větší společnosti, na konference apod. Pomohou vám potlačit pocity trémy neboť vyzařují energii do okolního prostředí. 

Prsten dostanete uložený ve lněném pytlíčku s logem značky ITAPEMA. (Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.)980 Kč
Kategorie: Šperky
Varianta: 01
Vyprodáno
980 Kč
Varianta: 02
Vyprodáno
980 Kč
Varianta: 03
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 4
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 5
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 6
Skladem
980 Kč
číslo: 7
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 8
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 9
Vyprodáno
980 Kč
číslo: 10
Vyprodáno
980 Kč

Respektujeme přirozenou podobu krystalů - každý šperk z kolekce ITAPEMA je jedinečný a originální -  jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí i strukturou. 

Prsten má nastavitelnou velikost. 

Péče o šperky:

Stejně jako o jakékoli jiné šperky i o ty naše se musíte správně starat, aby jejich lesk a povrchová úprava vydržely co nejdéle! Doporučujeme je sundat před mytím rukou, koupáním či plaváním. Slaná voda, kosmetika, make-up, krémy, zubní pasta, jakékoliv chemikálie atd. mohou poškodit povrch šperků i kamenů. Když je nebudete nosit, doporučujeme je mít v krabičce schované, abyste zabránili nežádoucím účinkům slunečního záření a okolního prostředí. Je přirozenou vlastností každé povrchové úpravy šperků, že se po delších době a při častějším nošení povrchová úprava vybledne. 

Základem výrobku je pozlacená mosaz. Tato povrchová úprava je při zvýšené vlhkosti, pocení apod. náchylná k lehkému začernání prstů, které je nicméně lehce odstranitelné a nesnižuje kvalitu výrobku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: