Set kamenů Víra v lásku

Láska roste z víry. Věřit a vědět je jeden z prvních kroků. Láska k sobě, ke svému životu a láska ke všemu kolem je to nejdůležitější, co sytí náš život spokojeností. Láska není jen mezi partnery. Víra v lásku a krásno na světě vyrůstá ve vás samotných. Sestavili jsme set kamenů, které vám pomohou podpořit lásku a tím i spokojenost ke všemu kolem vás. 

Milovat a věřit je první krok... 

Hvězdička je z tzv. achátu třešňového květu nebo také sakurového achátu. Tento druh achátu je kamenem snílků. Pro všechny, kteří si chtějí splnit své sny. Svému majiteli dává sílu znovu rozkvést po těžkém a bolestném období života. 

Růžový turmalín - přivolá lásku i přátelství. Podněcuje víru v lásku a utvrzuje nás v tom, že nejdříve musíme umět milovat sami sebe a teprve pak nás začnou milovat jiní. Kámen napomáhá sdílet s partnerem tělesnou rozkoš.

Růženínový měsícrůženín je symbolem čisté lásky. Chcete-li otevřít své srdce, růženín je správná volba. Emoce se díky němu otevřou a uvolní. Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Měsíc je symbol osudu, síly a energie.

Set dostanete zabalený ve lněném pytlíčku a uložený v naší nádherné dárkové plechovce v barvách yoga-day. Set je tak dárkově zabalený a navíc chráněný. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
570 Kč
Kategorie: Sety kamenů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu