Set kamenů Nový začátek

Chystáte se začít jinak? Chcete podpořit nové začátky? Novou práci, vztah, bydlení. Nové nápady? Cokoliv... ? Tento set je ideální. Kombinace obelisku z křišťálu s andělskou aurou, měsíčků z jahodového křemene a růženínu vás ochrání před vším, co by vám mohlo stát v cestě. 

Jahodový křemen je pomáhá při hledání nové cesty. Dodá vám potřebnou sílu, pomůže překonat obavy a jít tím správným směrem. Je to unikátní druh křemene, který vzniká oxidací železa, která ho zabarvuje do typické jahodové barvy. 

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek .

Růženín je symbolem čisté lásky a síly důvěry v sebe sama. Růženín je kámen nekonečného míru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. 

 

Set se skládá z jednoho malého obelisku o velikosti cca 30g, dvou maličkých měsíčků unikátního jahodového křemene a surového růženínu.  

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/ 

Skladem
630 Kč
Kategorie: Sety kamenů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: