Set štěstí a klidu

Náš magický set hvězdiček a krystalů křišťálu s aurou pro ty, kteří stále hledají své štěští. Hvězdy jsou od pradávna symbolem naděje, výjimečnosti a věčného života. 

Průzračně modrý akvamarín připomíná mořskou hladinu a stejně jako moře vyzařuje uklidňující energii, zklidňuje mysl a potlačuje stres.Akvamarín je kámen symbolizující odvahu - nejen proto to byl oblíbený talisman námořníků. Povzbuzuje k převzetí odpovědnosti za vlastní osud. Pomáhá utvářet vytrvalou, čestnou a dynamickou osobnost. Potřebujete-li zlepšit komunikaci a sebevyjádření, je to kámen právě pro vás! Vzhledem ke své schopnosti dotahovat věci až do konce, je akvamarín vhodným pomocníkem při uzavírání záležitostí na všech rovinách. 

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. 

Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Pomáhá soustředění a uvolňuje paměť o které jsme si mysleli, že je hluboko uzavřená. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek .

Až se budete cítit smutní a sami, vezměte si do ruky křišťál, který Vás pohladí, obejme a uklidní.

Set obsahuje 2 akvamarínové hvězdičky o velikosti 1-1,5cm a 2 krystaly s aurou.

Set dostanete zabalený ve lněném pytlíčku a uložený v naší nádherné dárkové plechovce v barvách yoga-day. Set je tak dárkově zabalený a navíc chráněný. 

Skladem
580 Kč
Kategorie: Sety kamenů

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu