SUPER SEVEN koule

Zázrak v jednom kusu krystalu. Ideální pro sběratele nebo skutečné znalce. Pro milovníky rituálů a na všechny vaše oltáře, meditační koutky a  místa, kde chcete otevří svou mysl a duši. Spojit vše v jednotu a propojit se s myslí. 

Tento úžasný kámen Super seven také známý jako Melody Stone, je unikátní kombinací ametystu, čirého křemene, kouřového křemene, rutilu, goethitu, lepidokrocitu, kakoxenitu a někdy i hematitu. U každé věže není vždy možné vidět každý minerál, protože se mohou vyskytovat jen na mikroskopické úrovni. Je to velmi vzácný kámen, který inspiruje duchovní růstSuper seven prý vyrovná a otevře všechny vaše čakry. Je zvláště spojen s korunní čakrou.

Říká se, že tento krystal  je skvělý pro zvýšení vlastní intuice, osobní sílu a propojení mysly, těla a duše. 

Navíc, pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Koule se mohou mírně lišit odstínem, protože každá je vyhotovena z jiného kusu kamene. V přírodě nenajdete dva totožné kusy. Každý je absolutní originál.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 1 380 Kč
Kategorie: Obelisky a Koule
číslo: 100-200g
Vyprodáno
1 380 Kč
číslo: 320g
Vyprodáno
2 080 Kč
číslo: 460g
Vyprodáno
2 980 Kč

Úžasná koule složený ze sedmi minerálů.

Tento úžasný krystal Super seven také známý jako Melody Stone, je unikátní kombinací ametystu, čirého křemene, kouřového křemene, rutilu, goethitu, lepidokrocitu, kakoxenitu a někdy i hematitu. U každé věže není vždy možné vidět každý minerál, protože se mohou vyskytovat jen na mikroskopické úrovni. Je to velmi vzácný kámen, který inspiruje duchovní růstSuper seven prý vyrovná a otevře všechny vaše čakry. Je zvláště spojen s korunní čakrou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu