Krystal chevron ametystu - dračí zub

Krystal ametystu -  dračí zub je přírodní krystal, který se nachází pouze ve státě Bahia v Brazílii. Pro svůj tvar se používá jako krystal k zachycení, uchování i nasměrování energie ven či zpátky dovnitř k sobě. Jedná se o druh elestiálního ametystu - krystalu, který roste rychleji než ostatní a zachycuje na sobě další minerály.  Má tedy i sám o sobě rychlejší a pronikavější energii, jde intenzivně k jádru problému a jeho řešení. Skvěle se hodí k použití na krystalové mřížky. .

Dračí zuby v sobě obsahují moudrost věků a inspirují k hlubokému uzdravení duše. Zapalují vášeň pro život, probouzejí a obnovují naše spojení s Já. Pracujte s tímto krystalem, abyste se soustředili, vyvážili a směrovali energii tohoto mocného kamene, tam kam právě potřebujete. 

Ametyst je ceněný pro svojí léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje.

Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí.

Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí.

Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Ideální místa: meditační koutek, jogový koutek, ložnice a dětský pokoj

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Balení obsahuje jeden kus krystalu.

Váha střední velikost: minimálně /ks

Váha malá velikost: minimálně /ks 

Kód: 5358/STR
od 250 Kč
Kategorie: Krásný domov
Velikost: Minimálně 15g
Vyprodáno | 5358/STR
250 Kč
Velikost: Minimálně 30g
Vyprodáno | 5358/VEL
350 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu