Štěstí - Rituální sůl do koupele

Víme, jak je těžké najít si čas pro sebe. Kompletní koupelová rituální sada vám pomůže vytvořit si prostor pro sebe, věnovat se chvíli jen sobě a svému záměru. 

Nechte ať se vaše koupel stane rituálem. Sůl je ovoněná olejem z grapefruitu, máty a May Changu. V balení dostanete kromě soli také barevnou čajovou svíčku, směs bylinek - heřmánek s růži, louhovací sáček, který můžete bylinkami naplnit a tromlovaný krystal citrínu.  

Štěstí může mít mnoho podob a cest, jak jej najít, je nesčetně. Jestli hledáte cesty jak zvýšit pocit štěstí ve svém životě, zkuste si zpříjemnit každodenní okamžiky prostřednictvím vděčnosti a pozitivního myšlení. Oranžová barva, která se tradičně váže k sakrální čakře, může podnítit vaši kreativní mysl a emocionální pohodu, zatímco citrín je znám jako "kámen štěstí", podporující optimistické myšlenky a otevřenost novým zkušenostem. Zapalte svíčku, položte krystal na okraj vany a věnujte se relaxaci, uvědomění a pohodě se sebou samým, kterou vám koupel přinese.

 

Skladem
Kód: 6366
430 Kč
Kategorie: Koupel

Sodium ChlorideCitrus ParadisiMentha ArvensisLitsea Cubeba*Limonene*Citral*Linalool*Geraniol*CitronellolCI 19140. *Naturally occurring in Essential Oils

Obsah balení : Sůl do koupele 300g, čajová svíčka ze sójového vosku, byliny a louhovací sáček, krystal citrínu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu