Sebeláska - Rituální sůl do koupele

Víme, jak je těžké najít si čas pro sebe. Kompletní koupelová rituální sada vám pomůže vytvořit si prostor pro sebe, věnovat se chvíli jen sobě a svému záměru. 

Nechte ať se vaše koupel stane rituálem. Sůl je ovoněná vůní čistého Pomerančového, Jamínového oleje a éterického oleje Patchouli. V balení dostanete kromě soli také barevnou čajovou svíčku, směs bylinek - růži, jasmín a levanduli, louhovací sáček, který můžete bylinkami naplnit a tromlovaný krystal růženínu. 

Často zapomínáme udělat si čas pro sebe.  Abychom byli tou nejlepší verzí sebe sama, měli bychom se sami k sobě chovat s láskou a soucitem. V této době může být složité najít si čas k rozmazlování. Proto jsme vytvořili tuto rituální koupel s krystalem růženínu, který podporuje nejen lásku k sobě sama. Dopřejte si opravdu luxusní koupel, ve které se budete cítit jako bohyně, kterou jste! Zapalte svíčku, položte okraj vany a věnujte se relaxaci, sebeuvědomění a rozkoši, kterou vám koupel přináší. 

 

 

Skladem
Kód: 6369
430 Kč
Kategorie: Koupel

Složení: Sodium Chloride, Citrus Sinensis oil, Pogostemon Cablin Oil, Jasminum Officinale Oil, *Limonene, CI 42090, CI 45430. *Naturally occurring in Essential Oils

Obsah balení : Sůl do koupele 300g, čajová svíčka ze sójového vosku, byliny a louhovací sáček, tromlovaný krystal. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu