Ametystový obelisk EXTRA KVALITA

Exkluzivní ametystové obelisky z Brazílie EXTRA KVALITY. Jejich sytá a výrazná fialová barva je až neuvěřitelně krásná.  Jedná'á se o sbírkové kusy, které vás okamžitě uchvátí. 

Obelisk ametystu je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a vášeň pro život.

Ametyst je sám osobě ideální ve všech spirituálních souvislostech, při meditaci. Otevírá dveře do jiných světů. Proto je skvělé mít ho ve vašem jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje.

Ideální místa: meditační koutek, jógový koutek, ložnice a dětský pokoj

Pokud krystal namíříte hroty k sobě, budete z něj energii získávat. Naopak pokud jej otočíte hrotem od sebe, bude vám negativní energii odebírat. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Kód: 4773/1
od 1 280 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 40-80G
Vyprodáno | 4773/1
1 280 Kč
číslo: 80-110g
Vyprodáno | 4773/2
1 680 Kč

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů, se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd.). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu