Face-roller s kuličkou růženínu

Prastarý ajurvédský nástroj k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Masážní váleček z pravého růženínu.

Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti a to my milujeme.

Pravidelným používáním zmírňuje vzhled tzv. druhé brady a černých kruhů pod očima, dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti. Díky face rolleru si můžeme mírnou lymfatickou drenáž provádět pravidelně doma a zabránit tak otokům obličeje, očí nebo dokonce bolestem hlavy. 

Face roller, díky chladu kamene, stahuje rozšířené póry a pleť na první pohled okamžitě rozzáří. Pokud je kámen zahřátý, zkuste ho na chvíli položit do lednice a poté masírovat.

Každý roller je díky jedinečně struktuře kamenů originál.

Váleček použijte na předem vyčištěný obličej. Naneste sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu rolujte po obličeji. Malý váleček využijte na citlivou oblast kolem očí, nosu a brady. Doporučená doba masáže je 5 minut.

Růženín přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2471
590 Kč
Kategorie: Sebepéče
Položka byla vyprodána…

Ve lněném pytlíčku s potiskem "Krásná" najdete masážní váleček z růženínu s držátkem v rosegold barvě. 

Délka rolleru je celkem 12,5cm. Průměr kuličky 2,5cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu