Unikátní cukrová drúza ametystu na stojanu

Nádherná cukrová drúza ametystu na stojanu. Neskutečné originální kusy drúz, které naplní prostor klidem a harmonií. Cukrová se nazýva proto, že její povrchy vypadá, jakoby byl pocukrovaný malými krystalky cukru. Krásně se třpytí a jedná se opravdu o raritní kousek. 

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor.

Ametyst  je kamenem klidu a míru. Vybrali jsme ho pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje.

Ideální místa: meditační koutek, jógový koutek, ložnice a dětský pokoj

Váha samotné drúzy bez stojanu je 4,88kg. 

Výška drúzy se stojanem je 25,5 cm. 

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
18 900 Kč

Naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu