Srdce z drúzy ametystu

Symbol srdce vyjadřuje lásku, odvahu, statečnost a sebeobětování. Nádherný dárek pro někoho koho milujete, nebo pro vás samotné pro posílení sebelásky. 

Drúzičku jsme vybrali pro její léčivou a očistnou moc. Je skvělá ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí.

Ideální místa: meditační koutek, jógový koutek, ložnice a dětský pokoj

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

 

Šířka srdce je 5,5cm - 6,5cm.

Kód: 6144/3
od 860 Kč
číslo: 1 - 180g
Vyprodáno | 6144/1
1 280 Kč
číslo: 2 - 163g
Vyprodáno | 6144/2
1 090 Kč
číslo: 3 - 123g
Vyprodáno | 6144/3
860 Kč

Tyto kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

 

Naše produkty pravidelně testujeme v české gemologické laboratoři. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu