Magický box pro čarodějku

Zdravíme tě krásná čarodějko, nebeská a tajemná. Sestavily jsme balíček jako stvořený pro chvíle, kde v tichu svého nitra a samoty objevíš klenoty pro tvou ochranu, rituály a energie, které posílí tvé Já a pomůžou ti na tvé cestě.

Do boxu jsme zabalily pět magických předmětů:

Svíčka ve tvaru lebky

Tento symbol smrti a znovuzrození ti umožní lépe pochopit cyklus života a smrti, přijmout svou vlastní nekonečnou moudrost a získat sílu pro překonávání překážek.

Nemusíš svíčku zapalovat, použij ji jako dekoraci, protože lebka je také ochráncem, který ti dodává odvahu a chrání tvůj prostor před negativními energiemi.  Voní po citronové trávě a levanduli, uklidňující vůni, která pomůže zastavit tvé myšlenky, když je třeba.

 

Košťátko s krystalem

Koště může být užitečným nástrojem při očišťování a harmonizování prostoru. Při práci s magií a energiemi  se koště používá k odstranění negativních sil, které mohou blokovat průběh rituálů. 

Pro tyto účely stačí použít malé košťátko, které můžete použít k symbolickému zametání špatné energie z oltáře nebo z místnosti.

Spell jar - kouzelná lahvička

S láskou a péčí, vhodným načasováním a pečlivým výběrem ingrediencí, můžeš spojit svou duši s mocí této kouzelné lahvičky. Síla tvého záměru a vášně ti pomůže překonat překážky a dosáhnout pozitivních proměn ve tvém životě, který se promění v dobrodružství plné objevů a něhy.

Vytvořily jsme pro tebe první lahvičku plnou černé soli, krystalů ametystu a pryskyřice, která tě ochrání a pomůže ti na tvé cestě rituálů. Nos ji jen tak u sebe, nebo ji nasyp jako vykuřovadlo do misky na uhlík a nech se unášet do říše kouzel a světů magie. 

 

Vazba s Palo Santo dřívkem

Vazba jako krásná dekorace, podpora tvé ženskosti a síly. Dřívka palo santo se používají při duchovních rituálech a pro očistu a harmonizaci energie prostoru. Palo Santo je známý svými uklidňujícími a očistnými účinky, které pomáhají uvolňovat stres a negativní energii. Kdykoli budeš potřebovat zklidnit tvoji rozvášněnou mysl, před rituálem nebo při rozhořčení - zapal dřívko, otevři mysl, mysli pozitivně a vnímej prostor kolem sebe jako harmonický, plný klidu a míru.

 

Mřížka s krystaly

Krystaly ti pomohou najít cestu ke změně, posílí tvoji energii. Najdeš tam mocné kameny onyxu, achátu a ametrínu. Krystalové mřížky se často používají k posílení fyzického a emocionálního zdraví, k zklidnění mysli a k dosažení vnitřní harmonie. Zabalily jsme krystaly rovnou do mřížky, aby magická energie mohla být stále s tebou. Rozestav krystaly dle své vnitřní intuice, soustřeď se na svůj záměr, krystaly tě povedou.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5582
1 710 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Položka byla vyprodána…

Zdravíme tě krásná čarodějko, nebeská a tajemná. Sestavily jsme balíček jako stvořený pro chvíle, kde v tichu svého nitra a samoty objevíš klenoty pro tvou ochranu, rituály a energie, které posílí tvé Já a pomůžou ti na tvé cestě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu