Láskyplný box

Není nic krásnějšího, než to, když naše srdce zalije hřejivá a všeobjímající láska a naplní naše nitro. Není to jen o tom milovat ostatní, ale také sebe sama. Láskyplný mystery box potěší, zahřeje, obejme a pohladí. Těšíte se?  

  • Protože jste krásná žena, posíláme vám šperk - přívěšek s skvamarínem
  • Protože svíčka patří ke každé chvíli, kterou můžete prožít, posíláme i tu - voní po vanilce a granátovém jablku 
  • Protože jsme yoga-day, nebude chybět kouzlo - utvořte si svůj vlastní rituál lásky
  • Protože si zasloužíte chvilku pro sebe, najdete v boxu něco co vám ji zpříjemní - krásný květ růže jehož lístečky jsou mýdlové
  • Protože někdy je potřeba navnímat vůni, která posílí ženskou energii, posíláme vůni esenciálních olejů v rolleru, který voní stejně jako svíčka.

 

Vyberte si variantu šperku, který v boxu najdete

1 530 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Barva kovu: Zlatá
Vyprodáno
1 530 Kč
Barva kovu: Stříbrná
Vyprodáno
1 530 Kč

 

Šperk

Akvamarín je krásný krystal, který se často považuje za symbol lásky a vztahů. Jeho jemná modrá barva připomíná klidnou hladinu moře a symbolizuje trpělivost, oddanost a věrnost. Podporuje otevřenost a důvěru v lásce. 

Proto jsme zvolily tento překrásný a velmi jemný šperk z chirurgické oceli, který pomůže udržet vaši lásku silnou nebo vám pomůže najít lásku, kterou si ve skrytu duše přejete.

 

Svíčka

Vyrobily  jsme pro vás tuto láskyplnou svíčku. Je ovoněná granátovým jablkem s vanilkou a ozdobená ametystem. Její jemná vůně vás okamžitě uklidní a uvolní. Vytváří příjemnou atmosféru pro relaxaci a meditaci nebo zamilovaný večer. Když ji zapálíte, vznikne vám útulný koutek naplněný láskou pro sebe a pro své milované. 

 

Rituální souprava lásky

Kouzla a rituály jsou součástí našich životů, i když máte možná pocit, že tomu tak není. Obsah tohoto slova pojme i mnohem běžnější činnosti, které denně vy samy vykonáváte a k nějakému „magičnu“ mají daleko. My jsme pro vás ale připravily kit na jednoduchý magický rituál. 

Roller

Vůně jsou součástí našich životů, každá má nějaký účinek. My se tentokrát držely těchto úžasných, ryze ženských kombinací. Chtěly jsme namíchat vůni, která vás obejme a podpoří vaši ženskost. Vůni, která se rozvoní natolik, že zahřeje vaši mysl. Vanilka s granátovým jablkem je úžasná sladká a ženská kombinace, kterou si určitě zamilujete. 

Roller není určený na kůži, i když je složení čisté. Roller můžete použít na místa vám blízká, nemusíte se bát použít na látku, polštáře, jógamatku nebo nebo deku, do které se zachumláte. Naše esenciální oleje tak můžete mít vždy u sebe. 

Něžné květinové mýdlo do koupele

Toto krásné mýdlo, které voní tou nejjemnější vůní vám připomene  vaše vnitřní já. Jeho něžná vůně a měkká konzistence jsou ideální pro každodenní použití a poskytují jemnou, ale účinnou péči o vaši pokožku. Navíc, jeho krásný tvar vám připomene květiny v zahradě a doplní vaši koupelnu o příjemnou atmosféru.

Hoďte do teplé vody a nechte postupně rozpustit.

Skvěle se také hodí mezi prádlo, které krásně provoní svěží vůní. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu