Kouzelný box pro vílu

Užijte si tento box, plný kouzel, vůní a krásných amuletů, které vás provedou světem víl a pomohou vám vnímat jeho sílu. Staňte se vílou, podpořte své vlastnosti, spojte se se světem víl. To vám může otevřít dveře do magického světa, plného krásy, radosti a tajemství.

Může nás naučit žít v harmonii s přírodou, vnímat její krásu a respektovat její zákony. Víly nám mohou pomoci připomenout si naši vlastní divokost, svobodu a radost ze života.

Tento box obsahuje pět krásných produktů: Hůlku s krystaly fluoritu , Zrcátko Stačí uvěřit, Kouzelnou krabičku se skrytým kouzlem, Vílí korálkový skleněný náramek, Něžná svíčka s květinovou vůní 

Hůlka Vám v rukách připomene kouzlo víl, je to jako držet kousek z jiného světa, zasněného a plného magie. Hůlka je nejen nástrojem, ale také krásným doplňkem na oltář. Její design a krása vás nejen inspirují, ale také zkrášlí váš posvátný prostor. Když je hůlka na oltáři, vytváří atmosféru tajemství a magie, která dodá vašim rituálům zvláštní hloubku a sílu. Skvěle se hodí na rozhánění kouře. Délka hůlky je: 20cm. 

Otevřete tajemné zrcátko a dívejte se. Stačí jen uvěřit. Zrcátko ti ukáže cestu do světa víl, do světa porozumění, míru, moudrosti ale také síly a odvahy. Pomůže vám pochopit spojení života a přírody.  Vždy když si nebudeš na své cestě jistá, otevři zrcátko, které můžeš nosit stále u sebe. Zrcátko je uložené v krásném růžovém pouzdře na řetízku. Průměr zrcátka je 6cm. 

Svíčka něžná jako víla sama, plná květinové vůně, zdobené jemnými květinkami a malými krystalky avanturínu. Zapalte si ji kdykoliv budete chtít posílit své něžné ženské já. Objem svíčky je cca 100ml. Výška skleničky je 6,5cm.

Skleněný korálkový šperk je jako duha, kterou můžete mít neustále při sobě, aby vám připomínala, že po každé bouři přijde slunce. Že déšť a slunce mohou být v symbióze.

Kouzelná krabička se skrytým kouzlem. Když otevřete tuto kouzelnou krabičku čeká vás to nejněžnější překvapení. Malá víla z fluoritu, fialový achát a malá lahvička s vílím prachem je ideální pro provedení krásného rituálu, který vám pomůže v životě provést změnu. Nejdříve nechte své kouzelné artefakty nabít na měsíčním světle a pak je můžete dát na svůj oltář, oblíbené místo nebo provést následující rituál:  Posaďte se venku, vezmi do ruky fialový achát a fluoritovou vílu.Fialový achát podporuje proces uzavírání kapitol v životě a přechod k novým. Jeho vyvážená energie a síla podporují změnu. Fluoritová víla slouží jako amulet. Jemně na achát i vílu nasypte vílí prach. Vílí prach symbolizuje magii a zázraky, které jsou možné, když v ně věříme. Při sypání prachu si představte, jak vás obklopuje jemné světlo, naplňuje váš život kouzlem a otevírá vám dveře k novým možnostem.  Achát můžete zakopat do země na vaše oblíbené místo a tím uzavřete starou kapitolu. Vílu noste u sebe jako amulet, který symbolizuje sílu a energii pro nové začátky.

Skladem
1 720 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky

Objem svíčky je cca 100ml. Výška skleničky je 6,5cm.  

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 180 ml. Minimálně 140g vosku. 

 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu