Rituální svíčka Hojnost

Hojnost nemá jen materiální ale také duchovní význam. Svíčky byly odjakživa používány při různých rituálech a k přivolání přání. Zavřete oči, vizualizujte si svoji touhu a zapalte při tom naši rituální svíčku hojnostBěhem provádění rituálů se otevírá pomyslný most mezi materiálním světem, vámi samými a okolními silami.

Ve svíčce najdete Citrín, který přitahuje do života hojnost a štěstí a také křišťál, který je nejúčinnějším krystalem. Přitahuje energie, které si přejeme. Je to nejuniverzálnější krystal.

Svíčka obsahuje čisté esenciální oleje z máty a heřmánku. Pročistí prostor a připraví ho k vašemu záměru. 

Svíčka je zdobena pilinami vykuřovadla palo santo, květy heřmánku a zlatými třpytkami. Palo Santo je ideální vykuřovadlo pro rituály. 

 

Skladem
Kód: 4170
410 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 180 ml. Doba hoření cca 30 hodin. Minimálně 140g vosku. 

Knot svíčky vždy zkraťte na 5 mm a nechte ji hořet alespoň 90 minut.

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu