Vykuřovadlo Cedr

Cedr šamanský je používán k ochraně a očistě osob, míst a věcí před negativní energií. Často je používán při očistě domácností při stěhování. Pomůže očistit prostor od nánosů minulých událostí a vlivů. Jeho vůně je po zapálení kořeněná po jehličí, teplá a lehce dřevitá. Krásně voní i nezapálený. 

Použití je velmi jednoduché. Zapalte svazek cedrového jehličí a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce, se kterou můžete obejít prostory, které chcete očistit od negativní energie. Můžete také kouř nasměrovat k sobě o čistit tak svoji mysl od negativních myšlenek. Po rituálu svazek dobře uhaste a můžete použít opakovaně.

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Také náš cedr pochází z Kalifornie a je sušený pomalu na přirozeném slunci. K jeho sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Skladem
Kód: 3610
250 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Délka svazku je cca 12cm. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu