Vykuřovací směs Osobní síla s ametystem

Vykuřovací směs osobní síla je směs šalvěje, palo santo, bylinek a kamene ametystu. Směs dostanete spolu s pěti kusy uhlíků, díky kterým můžete rovnou použít v ohnivzdorné nádobě např. v kotlíku.

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni.  Přidali jsme navíc Palo Santo, měsíček a levanduli. Ideální kombinace pro chvíle meditace, kdy chcete sebe sama nabít pozitivní sílou a enegií a zbavit se myšlenek, které nepotřebujete.

Krystal ametystu tyto meditační chvíle podpoří. 

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušený pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Směs a uhlíky jsou zabaleny v našem nádherném dárkovém tubusu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3526
320 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…
Vykuřovací směs doporučujeme dát buď do aromalampy (bez vody) pro menší intenzitu nebo nasypat na uhlíky k vykuřování. Ty položíte do ohnivzdorné misky na písek např. do našeho kotlíku. Zapálíte uhlík a nasypete na něj směs.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu