Vykuřovací směs Osobní síla s ametystem

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni.  Přidali jsme navíc Santalové dřevo, měsíček a levanduli. Ideální kombinace pro chvíle meditace, kdy chcete sebe sama nabít pozitivní sílou a enegií a zbavit se myšlenek, které nepotřebujete.

Krystal ametystu tyto meditační chvíle podpoří. 

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušený pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Sáček je vyroben z biologicky rozložitelného materiálu (celofán nebo papír) a tak je možné ho bez obav dát třeba na kompost.

Skladem
259 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Sáček je vyroben z biologicky rozložitelného materiálu (celofán nebo papír) a tak je možné ho bez obav dát třeba na kompost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: