Rollon s vazbou Palo Santo - úspěch a síla

Vytvořili jsme pro vás nádhernou drobnost. Ideální jako dárek nebo podporu sebe sama.

Roller je naplněn nádhernou vůní santalu s bergamotem, která podpoří vaši osobní energii a sílu. Je to opravdu kouzelná energická vůně, kde se snoubí síla santalu, která nádherně zjemní citrusový bergamot.

Vazba palo a santo se staticí je záměrně zvolená tak, aby podpořila vaši osobní energii. Statice je symbolem úspěchu. Ideální ve chvílích, kdy potřebuje posílit svou osobní sílu nebo někoho podpořit.

Kulička rollonu je z růženínu nebo křišťálu. 

Palo santo ve španělštině Posvátné dřevo je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací. Pochází od původních obyvatel Jižní Ameriky. Nádherná aromatická, dřevitá vůně s nádechem citrónu a máty dokáže navodit klid, mír, a jasno do situace či místa.

Skladem
430 Kč
Kategorie: Vykuřovadla, Palo Santo
? Druhy vykuřovadel: Palo Santo

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

 Použití je velmi jednoduché. Zapalte meditační dřívko a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce nebo s dřívkem v ruce obejděte prostory, které chcete očistit. Do dýmu vkládejte krystaly, které chcete nabít a očistit. Můžete si před rituálem určit svojí sankalpu, tedy záměr či cíl, na který budete po dobu rituálu myslet. Po rituálu Palo Santo dobře uhaste a můžete jej použít opakovaně.

Obsah lahvičky 10ml,ml.  Roller obsahuje líh a čisté esenciální oleje v poměru 1:1. Používáme přírodní čisté esenciální oleje.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem Poděbradech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu