Rollon s vazbou Palo Santo - úspěch a síla

Vytvořili jsme pro vás nádhernou drobnost. Ideální jako dárek nebo podporu sebe sama.

Roller je naplněn nádhernou vůní santalu s bergamotem, která podpoří vaši osobní energii a sílu. Je to opravdu kouzelná energická vůně, kde se snoubí síla santalu, která nádherně zjemní citrusový bergamot.

Vazba palo a santo se staticí je záměrně zvolená tak, aby podpořila vaši osobní energii. Statice je symbolem úspěchu a také se používá jako b. Ideální ve chvílích, kdy potřebuje posílit svou osobní sílu nebo někoho podpořit.

Kulička rollonu je z růženínu nebo křišťálu. 

Palo santo ve španělštině Posvátné dřevo je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací. Pochází od původních obyvatel Jižní Ameriky. Nádherná aromatická, dřevitá vůně s nádechem citrónu a máty dokáže navodit klid, mír, a jasno do situace či místa.

Skladem
430 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

 Použití je velmi jednoduché. Zapalte meditační dřívko a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce nebo s dřívkem v ruce obejděte prostory, které chcete očistit. Do dýmu vkládejte krystaly, které chcete nabít a očistit. Můžete si před rituálem určit svojí sankalpu, tedy záměr či cíl, na který budete po dobu rituálu myslet. Po rituálu Palo Santo dobře uhaste a můžete jej použít opakovaně.

Obsah lahvičky 10ml,ml.  Roller obsahuje líh a čisté esenciální oleje v poměru 1:1. Používáme přírodní čisté esenciální oleje.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem Poděbradech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu