Střelec - vykuřovací směs

Pečlivě jsme vytvořili celou kolekci vykuřovacích směsí pro znamení zvěrokruhu, která se doplňuje s našimi svíčkami pro znamení a sety kamenů pro znamení

 


Střelec je směsí heřmánku, měsíčku, šalvěje a pryskyřice Kopálu. Tato směs skvěle podpoří vlastností znamení. 

Použijte vždy když potřebujete dodat odvahu pustit se do něčeho nového, nových plánů nebo se chystáte na nová dobrodružství.


 

Celá tato kolekce byla pečlivě vymýšlena a jednotlivé vůně, vykuřovadla i bylinky byly vybírány a kombinovány tak, aby podpořily vnitřní nastavení daného znamení zvěrokruhu

Konkrétní vůně vám pomůže napojit se na charakteristiku svého znamení a podpořit tak své schopnosti. 

Chcete získat nebo v sobě podpořit některé vlastnosti ostatních znamení? Pak je skvělé, použít vůně pro jiná znamená a pracovat s Ascendentem. 

Skladem
280 Kč
579A0757
Novinka

Vykuřovací směsi pro znamení jsou vynikajícím prostředkem, jak ve svém prostoru navodit pocit uvolnění a přívětivosti a jak posílit jednotlivé vlastnosti znamení. Aromaterapie pomocí ručně míchaných vykuřovadel nám pomáhá rozšiřovat naše vědomí. Lze ji použít při rituálech a obřadech, aby přinesla požehnání do vašeho domova a mysli.
Tato vonná směs je složená z pryskyřic, bylin a koření. Vytvořena pro meditaci, rituály a aromaterapii. Každá jednotlivá směs byla namíchána tak, aby vyvolávala specifické energie, posilovala stavy vědomí, očišťovala a probouzela intuici.

Každé období znamení je silné a citlivé na posílení určitých vlastností. Nemusíte tedy pálit jen směs vytvořenou pro VAŠE znamení, ale můžete posílit svou mysl i energií znamení, které je aktuální.

Vykuřovací směs doporučujeme dát buď do aromalampy (bez vody) pro menší intenzitu nebo nasypat na uhlíky k vykuřování. Ty položíte do ohnivzdorné misky na písek např. do našeho kotlíku. Zapálíte uhlík a nasypete na něj směs.
 
Minimální hmotnost 15g. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu