JAK OSLAVIT DEN ZAMILOVANÝCH DOMA

Buďte jednoduše spolu

Svátek zamilovaných je příležitostí k oslavě lásky a partnerství. I když mnozí volí večer strávený ve fancy restauraci nebo výlet do divadla, oslava tohoto svátku doma může být stejně romantická, ne-li více. Ve vlastním domově můžete vytvořit intimní a osobní atmosféru, která bude přesně odpovídat vašim představám o dokonalém večeru. Chcete poradit, co k tomu potřebujete? 

Svíčky - voňavé a krásné! 

Jedním z nejjednodušších, ale nejúčinnějších způsobů, jak vytvořit romantickou atmosféru, je zapálení svíček. Svíčky nejenže přidávají měkké, lichotivé osvětlení, ale mohou také přidat do vašeho domova uklidňující vůně. Rozestavte je po celém obývacím pokoji nebo jídelně pro večeři při svíčkách, nebo dokonce v koupelně pro další krok vaší domácí oslavy.

 

 

.
.
.

 

Společná koupel

Společná koupel je skvělým způsobem, jak se uvolnit a strávit kvalitní čas s vaším partnerem. Přidejte do vody relaxační oleje nebo koupelovou sůl pro extra luxusní pocit. Můžete také zapálit svíčky a pustit klidnou hudbu, aby se zvýšila relaxační atmosféra. Nezapomeňte připravit měkké ručníky a župany, abyste po koupeli zůstali v pohodlí.

 

Romantický večer s partnerem

Plánování romantického večera nemusí být složité. Společné vaření večeře může být zábavným a intimním zážitkem. Vyberte si recept, který oba milujete, nebo vyzkoušejte něco nového. Po večeři si můžete pustit váš oblíbený film nebo seriál, nebo si jen tak povídat a užívat si společně strávený čas.

Připomeňte si společné zážitky

Oslava svátku zamilovaných doma vám dává příležitost vytvořit trvalé vzpomínky ve vašem vlastním intimním prostředí, ale také si připomenout ty, co už jste společně zažili. Ať už si vyberete jakoukoli z těchto aktivit nebo vymyslíte své vlastní, důležité je, že trávíte čas se svým partnerem a oslavujete vaši lásku.

Nezapomeňte zachytit některé z těchto chvil na fotografiích nebo si napsat o nich do deníku, abyste si mohli tyto zvláštní okamžiky připomínat i v budoucnosti.

 

.
.
.
Zpět do obchodu