Velká venkovní svíčka Letní soumrak

Teplé letní večery jsou jako stvořené k zapálení naší velké venkovní svíčky s dvěma knoty, které se postarají o dostatek příjemného světla a zároveň vás ochrání před hmyzem.
Vykouzlete si romantickou atmosféru díky světlu svíčky. Vůně levandule vás zklidní a odežene hmyz stejně jako Lemon tea tree - krásná vůně čistoty a energie.

Svíčka je ozdobená velkým černým turmalínem a santalem, to ji dává sílu a ochranou schopnost. Santalové dřevo odežene negativní energii. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3328
870 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca  500 ml.  

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 3 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu