Relaxační svíčka Červený diamant s ametystem 

Odpočinek a relaxaci si zaslouží každý z nás. Dejte si nohy nahoru, zachumlejte se do deky, pusťte si oblíbenou hudbu a připravte si voňavý čaj  Naše oblíbená hřejivá vůně levandule a pomeranče provoní a zahřeje celý váš domov. SKlenice díky lomům skla odráží krásné odlesky, jakmile ji zapálíte, váš domov se promění v útulné místo plné klidu a pohody.

Éterický olej z levandule uklidňuje, pomáhá při nespavosti a proti bolestem hlavy. Éterický olej z pomeranče vás zbaví špatných myšlenek a depresí a pomůže vám soustředit se a zklidnit mysl.

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí. Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2111
440 Kč –30 % 308 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…
E4CFAE86 2D8F 4837 A20E 35F612B1B2EB
440 Kč –30 %

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Svíčka má velmi jemnou vůni, je složna pouze z čistých a přírodních esenciálních olejů, může tudíž hořet i v místnosti, kde máte např. miminko nebo malé děti. 

obsah: cca 200 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu