Keramická vánoční svíčka s purpurou

Znáte ten předvánoční shon? Nepoddávejte se mu, ve chvíli, ale kdy se zastavíte, kdy se zklidníte a začnete se konečně soustředit na Vánoční kouzlo a klid zapalte si tuto nádhernou svíčku, pro kterou jsme ručně vyrobili kalíšky v naší malé keramické dílně.  

Je to ta nejideálnější svíčka k zapalení při jedné z adventních nědělí, protože voní nádherně po kardamomu a je zdobena purpurou, kterou můžete bez obav zapálit. Kardamon pomáhá proti nervovému vyčerpání a únavě, pomáhá se zklidnit a užít si odpočinek. Směs purpuru tvoří piliny z palo santo, květy růže, květy měsíčku a hvězdička badyánu. 

Svíčka je zdobená kamenem avanturínu, který do vašeho domova přinese hojnost. 

 

Kód: 3979/1
od 570 Kč až –40 % od 338 Kč
Kategorie: Svíčky
579A5080
od 570 Kč až –40 %
číslo: Střední
Vyprodáno | 3979/1
570 Kč
338 Kč
číslo: Velká
Vyprodáno | 3979/2
780 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah:

velká minimálně 200ml

střední minimálně 150ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu