Vodnář - svíčka s heřmánkem, cedrem a růženínem

Pečlivě jsme vytvořili celou kolekci svíček pro znamení zvěrokruhu, která se doplňuje s našimi vykuřovadly pro znamení a sety kamenů pro znamení

 


Vodnář je ovoněný heřmánkem a cedrem.  Heřmánek utiší mysl při konfliktech, které nemají vodnáři rádi, cedr posílí její pozitivní energii a sílu.

Růženín podpoří jejich laskavost, obětavost a posílí lásku sobě sama.


 

Celá tato kolekce byla pečlivě vymýšlena a jednotlivé vůně, vykuřovadla i bylinky byly vybírány a kombinovány tak, aby podpořily vnitřní nastavení daného znamení zvěrokruhuEkologické třpytky na povrchu svíčky pak proplouvají voskem a připomínají noční oblohu.

Konkrétní vůně vám pomůže napojit se na charakteristiku svého znamení a podpořit tak své schopnosti. 

Chcete získat nebo v sobě podpořit některé vlastnosti ostatních znamení? Pak je skvělé, použít vůně pro jiná znamená a pracovat s Ascendentem. 

Chcete dárkové balení ? ?
Skladem
Kód: 5011
410 Kč
579A0730
Novinka

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

 

obsah: cca 180 ml, minimální váha vosku je 140g.  

Doporučujeme svíčku nechat hořet déle jak 1 hodinu, aby se roztavila po celém povrchu a netvořil se tzn. rybníček. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu