Štír - svíčka s levandulí, bergamotem a turmalínem

Pečlivě jsme vytvořili celou kolekci svíček pro znamení zvěrokruhu, která se doplňuje s našimi vykuřovadly pro znamení a sety kamenů pro znamení

 


Štír voní po levanduli s bergamotem. Levandule podpoří jejich dobrý úsudek. Bergamot pročistí energie, které mívá štír na velmi dobré úrovní. Podpoří je.

Černý turmalín jim pomůže dostat se nohama na zem, když někdy myšlenkami uletí do záhadna.


 

Celá tato kolekce byla pečlivě vymýšlena a jednotlivé vůně, vykuřovadla i bylinky byly vybírány a kombinovány tak, aby podpořily vnitřní nastavení daného znamení zvěrokruhuEkologické třpytky na povrchu svíčky pak proplouvají voskem a připomínají noční oblohu.

Konkrétní vůně vám pomůže napojit se na charakteristiku svého znamení a podpořit tak své schopnosti. 

Chcete získat nebo v sobě podpořit některé vlastnosti ostatních znamení? Pak je skvělé, použít vůně pro jiná znamená a pracovat s Ascendentem. 

Chcete dárkové balení ? ?
Skladem
410 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

 

obsah: cca 180 ml, minimálně 140g vosku.  

Doporučujeme svíčku nechat hořet déle jak 1 hodinu, aby se roztavila po celém povrchu a netvořil se tzn. rybníček. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu