Set kamenů Ženská energie

Set kamenů pro podporu naši Ženské energie, která koluje v každé z nás v plné síle, jen je třeba si ji občas připomenou a zvědomit. Sestavili jsme set kamenů s dvěma měsíčky achátu s aurou připomínající cykličnost, ametysty, které pomůžou zklidnit naši energii, když je třeba a nakonec křišťál s aurou, který podporu sílu a energii v různých fázích cyklu.

Achát do našeho života dodává rovnováhu. Dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang. Tzn. že umí dát do souladu pozitivní a negativní síly, které udržují celý vesmír pohromadě. Podporuje sebedůvěru, posiluje soustředění a správná rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost k sama sobě. Pomáhá překonávat negativní pocityzlobu, odstraňuje vnitřní napětí

Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí. Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí. Uklidňuje, zpomaluje.  Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. 

Skladem
540 Kč
Kategorie: Sety kamenů
225EB5F8 A64D 4573 8FBF F30716F9F67F
Novinka

Set obsahuje: Dva achátové měsíčky, květ ametystu a jeden krystal křišťálu s růžovou aurou.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: