Set kamenů Ženská energie

Set kamenů pro podporu naší Ženské energie, která koluje v každé z nás v plné síle, jen je třeba si ji občas připomenou a uvědomit. Sestavili jsme set kamenů s měsíčkem lepidolitu s aurou připomínající cykličnost, ametystem, který pomůže zklidnit naši energii, když je třeba a nakonec křišťál s aurou, který podporuje sílu a energii v různých fázích cyklu.

Lepidolit - uklidňuje. Pomůže vám překonat nástrahy běžných dní, tiší vztek a hněv. Pomůže vám srovnat psychickou rovnováhu a uklidní rozbouřené negativní emoce a to primárně ve vztahových problémech. Umí odstranit psychické bloky a jejich příčiny. Zmírňuje stres a deprese. Pohlcuje škodlivé záření z elektronických přístrojů. Měsíc navíc symbolizuje cyklus. Tak jako cyklus ženy.

Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí. Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí. Uklidňuje, zpomaluje. Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Růžová barva navíc posiluje energii ženy. Růžová je romantická, představuje lásku, něhu, jemnost a mladistvost. Osvěžuje vnímání a podporuje vědomí a bdělost. Růžová otevírá mysl ke kompromisům, je harmonická. Pomůže vám s usmířením a vnitřním klidem.

Set obsahuje celkem 4ks kamenů: 1 měsíček s aurou z lepidolitu, 1-2ks ametystu a 1-2 krystaly křišťálu s růžovou aurou.

Set dostanete zabalený ve lněném pytlíčku a uložený v naší nádherné dárkové plechovce v barvách yoga-day. Set je tak dárkově zabalený a navíc chráněný. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2947
490 Kč
Kategorie: Sety kamenů
Položka byla vyprodána…

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu