Set kamenů Radost a štěstí

Ve chvílích, kdy chcete podpořit pohodu vašeho domova, přivolat štěstí a radost do vašeho života. Set Radost a štěstí je kombinaci kamenů, které jsou plné energie, síly a nadšení pro život. Jsou překrásně rozmanité a každý kámen se postará o podporu jiné sféry vašeho života. Buďte šťastni, užívejte si! 

Duhový křišťál srovná všechny vaše energie. Dodá vám sílu a energii.

Růženín otevře srdce pro všechny nové lásky, naděje a zážitky.

Citrín svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii, díky čemuž má mimořádný ochranný účinek na životní prostředí, ve kterém se jeho majitel pohybuje. Citrín přináší energii do všech úrovní života

Kalcit - zesiluje a čistí energie. Stačí ho mít ve své blízkosti a kámen odvede veškerou negativní energii z vašeho okolí. Má na nás pozitivní účinek, když ztrácíme naději nebo motivaci. Spojuje cit s rozumem a pomáhá při boji s leností. Pomůže vám proměňovat myšlenky v činy. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vám v životě překonávat nezdary. 

Set dostanete zabalený ve lněném pytlíčku a uložený v naší nádherné dárkové plechovce v barvách yoga-day. Set je tak dárkově zabalený a navíc chráněný.  

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/ 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3594
550 Kč
Kategorie: Sety kamenů
Položka byla vyprodána…

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu