Kompletní sada pro čarodějku

Kouzelná sada pro čarodějku obsahuje naši Velkou knihu pro čarodějky, Deník pro čarodějku a Limitovanou svíčku pro čarodějku. 

Pokud si přejete dostat knihu s věnováním nebo podpisem autorky, napište své přání do komentáře v objednávce.

 

Velká kniha pro čarodějky vás naučí provádět rituály, které přivádějí lásku a hojnost ve všech jejích formách. Všechno co chcete, co si přejete a po čem toužíte, můžete podpořit kouzlem nebo rituálem. Do deníku si zapište vlastní myšlenky, rituály a přání, vizualizace vašich cílů, které vám pomůžou k jejich realizaci.

 Kniha má 224 stran, velikost: 19,8cm x 14cm.

 

Deník doplňující Velkou knihu pro čarodějkuNádherný deník se zlatou ražbou je ideální místo pro vaše přání, touhy nebo soubor vašich vlastních rituálů. 

Jeho strany jsou tečkované, hodí se tak jak na psaní, tak na kreslení a dávají prostor pro vaše kreativní já.

Deník má 160 stran, velikost: 19,8cm x 14cm. 

 

Limitovaná svíčka pro čarodějku voní po zeleném čaji s levandulí, podpoří klid a pohodu a hodí se skvěle pro meditační účely, když potřebujete vaši mysl zklidnit a uvolnit.

Svíčka má objem 130ml.

 

 

Skladem
1 395 Kč –7 % 1 290 Kč
Kategorie: Pro Čarodějku
579A8486
1 395 Kč –7 %

Autorka knihy Petra Novotná: 

“Při psaní této knihy jsem myslela na všechny ženy čarodějky, které mají vnitřní touhu zkusit nějaký rituál, ale absolutně netuší, jak na to. Každým dnem jsem se u nás v yoga-day setkávala s tolika ženami, které nevědí, jak ho správně uchopit. Jak pracovat s elementy, krystaly nebo vykuřovadly tak, aby to dohromady dávalo smysl."

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu