Rituální souprava Hojnost

Rituální souprava, která vám otevře dveře do světa rituálů. Konkrétně sestavená souprava určená pro daný záměr vám zjednoduší přípravu rituálu. V kompletní soupravě naleznete i podrobný popis k provedení rituálu. To jistě ocení nejen začínající čarodějka. 

Rituální souprava Hojnost obsahuje: zelenou svíčku, lahvičku s avanturínem, svitek skořice, magickou lahvičku, kužílek palo santo.

 

Rituál pro hojnost

Najděte si klidné místo, kde budete moci provádět rituál bez rušení. Rozložte všechny předměty před sebou na stůl nebo oltář.

Zapalte zelenou svíčku, zelená barva je symbolem hojnosti a uvědomění. Zapalte kužílek palo santo, nechte rozhořet a sfoukněte, kužílek bude doutnat. Kouř kužílku očistí prostor pro rituál.

Vezměte lahvičku s rýží a cukrem. Rýže symbolizuje hojnost a cukr sladkost úspěchu. Položte směs před svíčku a řekněte: "Ať mi rýže přináší hojnost a cukr radost z úspěchů."

Zapalte skořici, sfoukněte oheň a pomocí vzniklého kouře, očistěte lahvičku s tromlovanými kameny. Zaměřte se na všechny věci, které byste si přáli v životě dosáhnout a představte si, jak k vám přicházejí. Když cítíte, že jste hotovi, zhasněte svíčku a poděkujte všem předmětům za jejich energii a pomoc.

Lahvičku s kamínky pak položte na místo, kam pravidelně odkládáte svou peněženku.

Skladem
Kód: 5940
470 Kč
Kategorie: NOVINKY
579A7233
Novinka

Rituální souprava Hojnost obsahuje: zelenou svíčku, lahvičku s avanturínem, svitek skořice, magickou lahvičku, kužílek palo santo.

Společně tyto prvky vytvářejí dokonalou symbiózu pro provedení rituálu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu