Aromaterapeutický náramek s minerály Štír - pozlacený

Kouzelná kolekce aromaterapeutických náramků pro znamení je složena ze tří ideálních krystalů, vhodných pro dané znamení, doplněné hvězdičkou z chirurgické oceli s šedým lávovým kamenem. 

Tento náramek je jedinečný v tom, že můžete sílu esencí mít stále u sebe. Kápnete kapku esenciálního oleje z našeho kouzelného kapátka na korálek z lávového kamene, který vůni nasaje a vydrží celý den. Jakmile se cítíte podrážděně, smutně nebo unaveně, přičichněte si k náramku a nechte zapůsobit sílu aromaterapie.  Kapátko s oleji není součástí balení a vybrat to své můžete zde: aromaterapeutické směsi pro znamení nebo čisté esenciální oleje. 

Nenápadní štíři skrývají hluboce vášnivou a oduševnělou povahuMají silnou vůli a vřelé city. 

Citrín zvyšuje intuici a sebeuvědomění.

Kouřový křišťál transformuje energii a uzemňuje.

Obsidián poskytuje ochranu a pomáhá s léčením.

Pokud vás oslovil jiný náramek než je je vaše znamení, může to znamenat, že potřebujete posílit vlastnosti, které má znamení jiné. Poslouchejte svojí intuici a nechte se vést. 
 

Náramek je z chirurgické oceli. Nastavitelná délka je maximálně 21cm.

Náramek dostanete v naší krásné dárkové krabičce yoga-day s kartičkou pro každé znamení s popisem kamenů.  

K náramku se skvěle hodí naše aromaterapeutické směsi nebo čisté esenciální oleje. 

 

Skladem
Kód: 5880
420 Kč
Kategorie: Náramky
579A8167
Novinka

Krystaly a drahé kameny jsou již po staletí oblíbené pro svou nádheru a energii, kterou do našich životů přinášejí. V mnoha kulturách jsou šperky s krystaly považovány za amulety, které odpovídají jednotlivým znamením zvěrokruhu. Kombinace krystalů a zvěrokruhu může nabídnout unikátní harmonii energií, jež posiluje osobní vibrace nositele. Navíc, šperky inspirované zvěrokruhem se stávají stále populárnějšími dárky, reflektujícími osobnost a esenci každého jednotlivce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu