SIMPLE pozlacený stříbrný přívěšek s herkimer diamantem

Kolekce SIMPLE krystalových přívěšků je spojení šperků z čistého stříbra s nádhernými drahými kameny. 

Herkimer diamant je zvláštní druh křišťálu s přírodním dvojitým zakončením do špičky na obou stranách a přírodně broušenými plošinkami. Svým tvarem tedy připomíná diamant. Jeho naleziště je v USA v kraji Herkimer. Tento mocný krystal může mít kouřovou barvu, obsahovat "bublinky" nebo tmavou skvrnu na povrchu, herkimer diamant ale propouští světlo a pomáhá tak zvětšovat duchovní energii. Díky dvojitému zakončení má schopnost nejen přenášet svoji vlastní energii ale také energii přijímat a násobit ji. Je to nejsilnější druh křišťálu.

Herkimer diamant je ideální kámen pro naladění se na sebe a na další osoby. Naladí nás na lásku, porozumění a pohodu. Hodí se pro všechny, kteří se zabývají spiritualitou ať jako učitelé nebo studenti. Svému majiteli přináší pozornost a prosperitu. Je mimořádně účinný v procesu duchovního léčení. Pomáhá odstraňovat energetické bloky a zrychluje hojení citových ran. 

I když jejich velikost je menší než u normálního křišťálu jejich síla je však mnohonásobná. 

Každý kamínek je originál, surový, nebroušený kousek plný síly a energie. Jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí, strukturou i barvou. Průměrná velikost kamene je zhruba 0,5-1cm na šířku a 0,5-1cm na výšku.

Délka stříbrného řetízku s pozlacením je 42cm. 

Řetízek je vyroben ze stříbra o ryzosti Ag 925/1000. Povrchová úprava pozlacením. 

Povrchová úprava uchycení přívěšku na kameni je pozlacení. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
990 Kč
Kategorie: Náhrdelníky a přívěšky
? Ag 925/1000: Ag 925/1000
Položka byla vyprodána…

Země původu Čína.
 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu