Face-roller s růženínem a masážní placičkou fluoritu

Prastarý ajurvédský nástroj k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Masážní váleček z pravého růženínu.

Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti a to my milujeme. Pravidelným používáním zmírňuje vzhled tzv. druhé brady a černých kruhů pod očima, dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti. Díky face-rolleru si můžeme mírnou lymfatickou drenáž provádět pravidelně doma a zabránit tak otokům obličeje, očí nebo dokonce bolestem hlavy. Face-roller, díky chladu kamene, stahuje rozšířené póry a pleť na první pohled okamžitě rozzáří. Pokud je kámen zahřátý, zkuste ho na chvíli položit do lednice a poté masírovat. Každý roller je díky jedinečně struktuře kamenů originál.

Váleček použijte na předem vyčištěný obličej. Naneste sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu rolujte po obličeji. Malý váleček využijte na citlivou oblast kolem očí, nosu a brady. Doporučená doba masáže je 5 minut.

Růženín přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů.

Jindy použijte naopak placičku fluoritu a jeho hranami masírujte obličej. Zapojíte tak jiné svaly než při použití face-rolleru a předejdete tak tvorbě vrásek.  

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen, který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu. Je to kámen podporující léčbu, čistí tělo a léčí bolavé svaly.

 

Ve lněném pytlíčku s potiskem "Krásná" najdete masážní váleček z růženínu a masážní placičku z fluoritu. 

Délka rolleru je cca 14cm. Průměry válečků jsou cca 4cm a 2,5cm. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikat

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1643
890 Kč
Kategorie: Krásný domov
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu