Limitovaná mlha Bohyně s růženínem

Žena bohyně je krásná, je milovaná, je to stvořitelka života zároveň je i silná a sebevědomá. Pro podporu těchto vlastností jsme vytvořili naši novou mlhu. Ať už ji dostanete darem nebo se odměníte za svoji sílu podpoří vaše já. Každá z nás si zaslouží být oslavována a milována jako Bohyně. 

V životě každého z nás je důležité nejen být milován ale také milovat sám sebe. Mlha obsahuje vůně levandule, mandarinky a granátového jablka, které podpoří vaše ženství a sebelásku.

K mlze dostane dva tromlované kamínky růženínu, který je kámen lásky a můžete si je položit k mlze nebo kamkoli jinam. Mlha Vám přijde zabalená do krásného sametového sáčku. 

Noste s sebou v kabelce a použijte ji, když budete potřebovat. Dvakrát nebo třikrát stříkněte do prostoru a nechte mlhu rozvonět. Použijte na vaši jóga podložku jako čistící sprej. 

Vzhledem použití přírodního esenciálního oleje mandarinky, který je vyráběn z kůry plodu, může být mlha zabarvena do oranžova. Před použitím protřepat. 

Mlha k Vám přijde zabalená do sametového sáčku.

Skladem
Kód: 4125
430 Kč

Není určený na kůži, i když je čistě přírodní. 

Před použitím protřepejte. Naše mlhy jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemické konzervanty.

I když složení je velmi čisté - doporučujeme nepít, nestříkat do obličeje ani přímo na kůži a nedávat do ruky dětem.  

Mlhy jsou ručně plněné kamínky a esenciálními oleji. 

Složení: Ethanol (potravinářská kvalita), voda, přírodní esenciální oleje, drahé kameny.

Vzhledem použití přírodního esenciálního oleje mandarinky, který je vyráběn z kůry plodu, může být mlha zabarvena do oranžova. Před použitím protřepat. 

Obsah lahvičky: 50 ml

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu